0 536 777 03 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Lake Süpürgelik

Anasayfa » Pvc Lake Süpürgelik

Lake süpürgelik modelleri, ince ve uzun tasarımı sayesinde duvarın bittiği alt nokta ile zeminin başlangıç çizgisini estetik bir şekilde birleştirir. Kat kat artan veya azalan kademeli kesim hatları, geçişi yumuşattığı için ahşap parkenin görünümünü de tamamlayıcı bir etkiye sahiptir. Kademeli görsel efekt oluşturan modeller; retro, rustik ve tasarım parkeler ile mükemmel bir uyum gösterir. Lake süpürgelikler, klasik ahşap parkelerin yanı sıra seramik, taş ve parlak parkeler ile de tercih edebilirsiniz.

Premium parkeler ile rahatlıkla kullanabileceğiniz lake süpürgelik çeşitleri, minimal ve dolgun tasarım özelliğiyle, odalarınızın genel mimari düzenindeki kalite algısını yükseltmenize da yardımcı olur. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edildiği için, hem duvarı hem de ahşap köşe noktalarını dış etmenlerden izole ederek korur. Dikey uzunluğu geleneksel modellere kıyasla çok daha yüksek olduğu için, temizlik esnasında elektrikli süpürge başı ve sopalı toz bezlerinin darbelerine karşı ekstra dayanıklılık sağlar.

 Lake Süpürgeliklerin Montajı ve Kullanım Alanları

Mdf ve dökme kalıp ahşap gibi birinci kalite malzemelerden imal edilen lake süpürgelik modelleri, pvc kağıtlar ile kaplanarak kullanıma hazır hale getirilir. Ahşap içerikli olduğu için spiral ile kesilerek odalarınızın tüm taban yüzeyine kolaylıkla uyumlu hale getirilebilir. Adaptörlü ve geçmeli aparatları sayesinde, vidalama delme veya yapıştırma gibi süpürgelik yüzeyine zarar verebilecek uygulamalara gerek kalmadan monte edilir. Adaptör aparatı tamamen iç kesimde kaldığı için, dışarıdan olumsuz bir görünüme de yol açmaz. Metal veya plastik geçmeler monte edildikten sonra, süpürgelik oluğa yerleştirilerek sağlamlaştırılır.